.

.

Гејтс 31834 Заклучување На Резервоар За Гориво Капа

Гејтс 31834 Заклучување На Резервоар За Гориво Капа

DEN 241.68

Пристапност
Во достапна форма

Двонасочна акција притисок олеснување/вакуум олеснување вентил им овозможува на резервоар за гориво да дишат додека спречување на бегство на гориво гасови.Заптивки се надополнети од гориво-отпорни гума.Заклучување Механизам ги одвраќа Гориво Кражба повторно Гејтс, глобални лидери во моќ на трансмисија и течност моќ производи и услуги.Ние им служи на клиенти низ цела индустрија, со инсистирање иновации, и бескомпромисен квалитет на секој производ правиме.Гејтс комбинира материјал наука и процесно инженерство на создавање иновативни производи кои обезбедуваат перформанси, сигурност и сила да го издржат дури и најпредизвикувачки средини.Репутација се не се гради преку ноќ.Во текот на последните 100 години, сум изграден нашиот со интегритет, силно чувство на лична одговорност и посветеност кон работа безбедно.На Портите, ние сме принудени да им помогнам на границите на материјали наука за инженер производи кои постојано ги надминуваат очекувањата.Ние се инвестира постојано во Р тие ги надминуваат нашите клиенти бара очекувања.

Главните карактеристики

Избор на клиент