.

.

Малку Lookers Преносни Бебе Нега на Кожата на Бебето во Прав Плескавици со Кутија Носителот Сад за Нов Родени и Деца за Бебе Лице и Тело (Сина)

Малку Lookers Преносни Бебе Нега на Кожата на Бебето во Прав Плескавици со Кутија Носителот Сад за Нов Родени

DEN 213.12

Пристапност
Во достапна форма

Премиум квалитет на материјали за сигурност, трајност и нула-токсичност и за правилна хигиена.Направен од висок квалитет не-токсични материјали.Мекото акрилик плескавици, помага да се применуваат talcum во прав.Еднакво на вашето бебе на кожата.Направени од нераскинливо материјал.Мека најдобрите крзно материјал.Лесен за употреба.Погоден од раѓање.Го апсорбира вишокот влага на телото на вашиот мал ангел од dabbing прав на него/неа со оваа прав плескавици со случај кој е изведен од Малку Lookers.Материјалот на оваа прав издувам е мека на чувствителната кожа на бебето.Тоа го минимизира моќ на косата и доаѓа во заштитни случај да бидат толку добри како нови.Не само што е лесен за користење, но исто така и да се одржува.Направени на BPA free пластика, тоа е издржлив и nontoxic.

Главните карактеристики

Избор на клиент