.

.

OZARK ТРАГА Реката Цевка

OZARK ТРАГА Реката Цевка

DEN 316.32

Пристапност
Во достапна форма

На Ozark Трага Реката Цевка места 1. Супериорен Inflata-Shield пункција отпорен материјал изградена на здрав, пред се тестираат винил.Половина круг земи јаже со вграден-во grommets што го прави лесно да се качи ако одлучите да се хоп исклучите и да одат пливање.Реката Цевка е доаѓа во светла црвена боја врвот, па ќе можете да ја покажат својата забавна страна на вода.Цевка мерки 45" во дијаметар пред инфлацијата и 39" во дијаметар целосно оптоварен.На Ozark Трага Реката Цевка седишта 1 Супериорен Inflata-Shield пункција отпорен материјал изградена на здрав, пред се тестираат винил Половина круг земи јаже со вграден-во grommets што го прави лесно да се качи ако одлучите да се хоп исклучите и да одат пливање Реката Цевка е доаѓа во светла црвена боја врвот, па ќе можете да ја покажат својата забавна страна на вода Цевка мерки 45" во дијаметар пред инфлацијата и 39" во дијаметар целосно оптоварен.

Главните карактеристики

Избор на клиент