.

.

Tachiuwa Микроскоп Слајд Дрвена Кутија за Чување Држи 50 Парчиња за 25x75mm Слајдови

Tachiuwa Микроскоп Слајд Дрвена Кутија за Чување Држи 50 Парчиња за 25x75mm Слајдови

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Погоден за 25x75mm микроскоп слајдови.Лесно да се чисти и лесно да се спаси.Дрвена кутија за складирање може да се спречи слајдови за кршење и да се олесни ракувањето.Премиум Микроскоп Слајд Складирање Дрвена Кутија Држи 50 Парчиња.Нумерирани слотови и содржината лист за идентификување на слајдови.Опис : Премиум Микроскоп Слајд Складирање Дрвена Кутија Држи 50 Парчиња - Погоден за 25x75mm микроскоп слајдови. - Нумерирани слотови и содржината лист за идентификување на слајдови. - Дрвена кутија за складирање може да се спречи слајдови за кршење и да се олесни ракувањето - Лесно да се чисти и лесно да се спаси.Спецификација : - Материјал : Дрво - Size : 22.7x11x3.6cm/8.94x4.33x1.42inch Package Вклучува : 1 Парче Микроскоп Слајд Дрвени Box Note : 1. Бојата може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.2. Ве молиме овозможи на tinny мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент