.

.

2 Парчиња Зелена Latching ПРИТИСНИ КОПЧЕ за ПРЕФРЛАЊЕ DC 6A N/O нормално отворен за вклучување/исклучување на C30

2 Парчиња Зелена Latching ПРИТИСНИ КОПЧЕ за ПРЕФРЛАЊЕ DC 6A N/O нормално отворен за вклучување/исклучување на

DEN 1804.80

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот Вклучува 2 Парчиња - Latching притисни копче за префрлање 6a нормално отворен месеци во 12mm дупка Latching значи откако ќе притиснете на прекинувачот надолу, тоа ќе се сврти и ќе остане на.потоа ако сакате да се вклучите исклучете ќе треба да притиснете на прекинувачот повторно и тоа ќе го исклучи.

Главните карактеристики

Избор на клиент