.

.

nwejron Камера Поддршка Рѓа Камера Ѕид Заграда, Камера Носителот на Камерата Заграда, за Банките во Затворено на Отворено Море

nwejron Камера Поддршка Рѓа Камера Ѕид Заграда, Камера Носителот на Камерата Заграда, за Банките во Затворено

DEN 1970.40

Пристапност
Во достапна форма

Направен од челик и железо материјал, структурата е фирма и има силна носивоста.Оваа камера заградата е погодна за внатрешна, надворешна монтажа на ѕид и плафон.На протезата се третира со прскање пластика, не е лесно да ' рѓа.Се користи за сите видови на ситуации камери инсталација, како што се затворен, отворено, банки, вили, море.итн.Со уникатен лак обработка за посилна анти-се тресат функција.Оваа камера заградата е погодна за внатрешна, надворешна монтажа на ѕид и плафон.Направен од челик и железо материјал, структурата е фирма и има силна носивоста.Со уникатен лак обработка за посилна анти-се тресат функција.На протезата се третира со прскање пластика, не е лесно да ' рѓа.Се користи за сите видови на ситуации камери инсталација, како што се затворен, отворено, банки, вили, море.итн.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Material:
Steel & Iron
Color:
White
Chassis Size:
19 * 7.2 * 5.8cm/7.5 * 2.8 * 2.3in
Package Weight:
Approx. 200g/4.5oz
Package List:
1 * Bracket :
2 * Screws :
Notes:
1. Please allow 0-1 inch error due to manual measurement, thanks for your understanding. :
2. Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :
Избор на клиент