.

.

Јенки Свеќа Нов Велигденска Јајце Лале Цвеќиња Пукам Тегла Свеќа Сенка Topper & Лента Плоча 2pc SetSpring Акцент

Јенки Свеќа Нов Велигденска Јајце Лале Цвеќиња Пукам Тегла Свеќа Сенка Topper & Лента Плоча 2pc SetSpring Акцент

DEN 240.00

Пристапност
Во достапна форма

2pc Поставите Тегла Сенка Topper & Лента Плоча.Пукам Стакло Пролет Велигден Јајце Лалињата Флорални Мотиви.Свеќа коцки се дизајнирани за да помогнат во заштитата на импулси и мебел површини.Свеќа нијанси им помогне на вашиот свеќа гори рамномерно и ефикасно.За Тегла Свеќа Нијанси Зголемување на дизајн quotient на вашиот тегла свеќи со нова свеќа сенка.Одберете сезонски дизајн или на онаа која ја надополнува вашиот секојдневен стил.Нашите нијанси, не само што изгледаат одлично, тие им помогне на вашиот свеќа гори рамномерно и ефикасно.Димензии : 4" x 6" За Свеќа Пепелниците се Декоративни и практични, свеќа коцки се дизајнирани за да помогнат во заштитата на импулси и мебел површини.Тие, исто така, додадете свежо чувство на стил на секој простор. 6" Дијаметар.

Главните карактеристики

Избор на клиент