.

.

CEC Индустрии 20-99C 10-Вати C7 Апаратот Блескаво Сијалица, 120V, E12 Candelabra База, C-7 Форма (4-Pack)

CEC Индустрии 20-99C 10-Вати C7 Апаратот Блескаво Сијалица, 120V, E12 Candelabra База, C-7 Форма (4-Pack)

DEN 301.92

Пристапност
Во достапна форма

Блескаво Минијатурни Сијалица C7 Форма E12 Candelabra Стандард База 120 V 10 W Издржливи во 5000 Живот Часа.OE (Original Equipment) Производителот со докажана сигурност.CEC осветлување производи се ДОТ во согласност и ги исполнуваат или надминуваат SAE стандарди.Апликации вклучуваат : замена светилки, фен машина, ноќ осветлување, фрижидер, декоративни. 20-99 C Сијалица Детали за Производот : Блескаво Минијатурни Сијалица C7 Форма E12 Candelabra Стандард База 120 V 10 W Издржливи во 5000 Живот Часа.CEC Индустрии, Ltd.е OE (Original Equipment) Производителот со докажана сигурност.CEC осветлување производи се ДОТ во согласност и ги исполнуваат или надминуваат SAE стандарди.Апликации вклучуваат : замена светилки, фен машина, ноќ осветлување, фрижидер, декоративни.Светилки доаѓаат спакувани во картонска кутија (во 10-Pack).

Главните карактеристики

Избор на клиент