.

.

CFSAFAA Поводник Куче Јаки Возило Автомобил Куче сигурносен Појас Пет Кучиња Автомобил Seatbelt Подигнат Доведе Клип за Безбедност на Рачката на Автоматскиот Влечење Про

CFSAFAA Поводник Куче Јаки Возило Автомобил Куче сигурносен Појас Пет Кучиња Автомобил Seatbelt Подигнат Доведе

DEN 2064.00

Пристапност
Во достапна форма

Сезона : Сите Сезони.Материјал : Виш Најлон Ткаенина од не ' рѓосувачки челик.Прилагодлива должина : Околу 43-74 cm.Ширина : Околу 2,5 см.Боја : црвена, жолта, зелена, сина, розова, црна,skye сина,армијата зелената боја.Куче Поводник Тип : Основни Leashes Pattern : Solid Material : Nylon Season : Сите Seasons Collar Тип : Основни Collars Material : Виш Најлон Ткаенина од нерѓосувачки steel Adjustable должина : Околу 43-74 cm Width : Околу 2,5 cm Color : црвена, жолта, зелена, сина, розова, црна,skye сина,армијата green Welcome до продавница, ве молиме испратете и-мејл да се консултира ако имате било какви прашања!.

Главните карактеристики

Избор на клиент