.

.

Круг Биро за Лаптоп,BUILDEC Прилагодливи Лаптоп Стојат на Биро со Фиока за Складирање,Свитлива Нозе Стои Круг Табела за Читање, Јадење, Работа, Пишување, Игри и Цртање в

Круг Биро за Лаптоп,BUILDEC Прилагодливи Лаптоп Стојат на Биро со Фиока за Складирање,Свитлива Нозе Стои Круг

DEN 1031.76

Пристапност
Во достапна форма

【НАДГРАДИ ДИЗАЈН】 На BUILDEC пренослив лаптоп табела со таблет ритам создава здрав, user-friendly површината за таблета, i Pad, мобилен телефон и книги.Глувчето и лаптоп baffles помогне да се спречи таблета и глушец од лизгање исклучување на табелата, додека навалена.Исто така, монтажни глувчето одбивни е мека на сменив на зглобот болка кога го користите глувчето.На лаптоп биро левата страна има малку лесен фиока во која можете да го одржите вашиот глушец, лента, пенкала, очила и други мали предмети. 【ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ】 површината големина на лаптоп табела е 20.5" x 11,8", оставајќи повеќе простор за секојдневна употреба.Одговара за 17" лаптоп или помали.Пространа застане биро воздигнува лаптопи до 17 инчи широка. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】 Целосно собрани, Две авто-заклучување на копчињата на секоја страна лесно да се овозможи брзи промени во висината.Неговите нозе може да се постави за да се 5 различни височини (прилагодливи од 9.4" - 12.6").Со два круг копчиња, тие може да се користат за да се прилагоди на површината на ниво од 4 различни агли (од 0-36°). 【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】 BUILDEC Лаптоп Стојат Маса е направена од HDB (Висока Густина Одбор), лесни, но цврсти, обезбедувајќи најдобро заштита поради анти-пропадна отстранлив затка, со цел да се ергономски и еколошки, кој е совршен прилог на вашиот дом или канцеларија.Кога не ги користите, може да се свитка нозете за простор за заштеда на чување. 【Повеќенаменска】BUILDEC лаптоп кревет клупа може да се користи како мултифункционален работна станица, положба биро за статистика работа, снек послужавник за гледање ТВ, лаптоп или таблет застане за работа, кат јадење на маса или на забава, што е повеќе професионални.

Главните карактеристики

Избор на клиент