.

.

Pinkfong Бебе Ајкула Деца Бенд-Помош 16 еа Pack 3

Pinkfong Бебе Ајкула Деца Бенд-Помош 16 еа Pack 3

DEN 115.20

Пристапност
Во достапна форма

Ликот е уапсен и дава чувство на интимност на децата кои се изненадени од раната.На абсорбента рампа содржи стерилизирање средства за дезинфекција за да се спречи бактериска инфекција.Абсорбента абсорбента влошки се покриени со полиетилен мрежа за да помогне да се заштитат против гребење.Направени во Кореја.Ве молиме да користите по раната е чиста и сува за Да се спречи инфекција, не користете го производот еднаш во прилог Ако имате чешање по употреба, ве молиме консултирајте се со вашиот лекар или фармацевт веднаш.

Главните карактеристики

Избор на клиент