.

.

Yegee Тапациран Платформа Кревет, Сомот Полна Големина Кревет Рамка со Висина Прилагодливи Headboard и Силна Дрвени Slats Поддршка Не Кутија Пролет е Потребно(Розова,Полн)

Yegee Тапациран Платформа Кревет, Сомот Полна Големина Кревет Рамка со Висина Прилагодливи Headboard и Силна

DEN 542.40

Пристапност
Во достапна форма

Топлиот Кревет : Шик Тапациран Кревет, тоа е заврши со лак поместена headboard/Footboard, која нуди поддршка за удобност при одмор.Не Кутија Пролет е Потребно : Метална рамка за поддршка ,трајни дрво slats поддршка и го продолжи животот на вашиот латекс, мемориска пена или пролет душек без потреба за кутија пролет.Здрав Платформа Кревет : Поддржано со силни тесно распоредени дрво slat, дрвени нозе обезбеди стабилност и структура,што ќе спијат добро.800 кг тежина capativity.Лесно Собрание : Сè што ви треба е ефикасно спакувани во една кутија.Со чекор-по-чекор инструкции водич и сите потребни алатки вклучени.Две-лице собранието за половина час.Грижете се-free 3 година ограничена гаранција вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент