.

.

NUOBESTY 9pcs Божиќ Дрво Виси Украс Дрвени Nutcracker Војник Фигурини Подарок Ознаки Кукли Бројки Кукли Играчка Виси Занаети Божиќ Декорација Продавница Прозорец Ѕид Pendant Ор?

NUOBESTY 9pcs Божиќ Дрво Виси Украс Дрвени Nutcracker Војник Фигурини Подарок Ознаки Кукли Бројки Кукли Играчка

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

Една мека на допир за вашиот сезона, пополнување вашиот дом со целосна топла атмосфера.Неверојатна око-фаќање на значителни декорација за вашата градина, покривот, надвор од вашата домашна или бизнис на Божик.Божиќ елемент дизајн направи совршен подарок за вас деца, соучениците, пријателите, итн.Одлична декорација за Божиќ, карневал, тема партија, свадба, роденден, итн.Може да се создаде пријатна и незаборавна забава за вас и вашите семејства.Карактеристики-Боја : Избрани Боја, Големина : 8.9x3.1x0.2cm/3.5x1.22x0.08in-Материјал : Wood Package Including9 x виси приврзоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент