.

.

Bestyu Универзална со можност да биде продолжен за Навалување на столбот DLP LCD Таванот Проектор Планината Заградата 44 кг - Црна Боја

Bestyu Универзална со можност да биде продолжен за Навалување на столбот DLP LCD Таванот Проектор Планината

DEN 575.76

Пристапност
Во достапна форма

Вчитување капацитет 66 lbs (30 кг).Отстранлив продолжување на раката со променлива висина прилагодување : 4.3" (без рака) и 16.9" да 25.6" (со прилагодливи рака).Максимално растојание помеѓу било кои две дупки е помалку од 14.2 во/360mm во дијаметар.Компатибилен со проектор има 3 дупки шема или 4 дупки patte.НАС локалните превозот услуга (2-7 дена за време на испорака).Опис : Трајни црна заврши Вчитувањето капацитет 66 lbs (30 кг) се Отстранува и продолжување на раката со променлива висина прилагодување : 4.3" (без рака) и 16.9" да 25.6" (со прилагодливи рака) максимално растојание помеѓу било кои две дупки е помалку од 14.2 во/360mm во дијаметар Компатибилен со проектор има 3 дупки шема или 4 дупки patte Таванот плоча димензии : 3.1 инчи x 3.1 инчи (плоштад) Продолжување пол, стандардна монтажа хардвер и прирачник за корисникот се вклучени тоа Ќе одговара за мојот проектор ? 1.Ве молиме проверете ја вашата ceilling ѕид, е тоа бетонски ѕид или редовни ѕид ?Таванот плоча димензии : 3.1 инчи x 3.1 инчи (квадрат), бидете сигурни дека вашиот ѕид може да биде инсталиран. 2.Тежината на вашиот екран треба да биде помалку од 66lbs. 3.За проектори со 4, 5, односно над дупки за монтажа на врвот.Ве молиме мерка максималната дијагонала растојание од било 2 дупки на сите дупки за монтажа на врвот на проектор; треба помалку од 14.2 инч. 4.За проектори со 3 монтажа дупки на врвот.Ве молиме мерка максималната далечина на било 2 дупки на врвот на проектор; треба помалку од 14.2 инч.Пакет се Вклучени : 1x Проектор Планината Хардвер вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент