.

.

Aebor Мини Десктоп корпата за Ѓубре со Притиснете Тип Капак, Мали Отпад Ѓубре Кошница за Отпадоци за Биро за Статистика Кујна, Шарени Пластични Ѓубре со 2 Ролни на Ѓубр

Aebor Мини Десктоп корпата за Ѓубре со Притиснете Тип Капак, Мали Отпад Ѓубре Кошница за Отпадоци за Биро за

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

【Трајни】изработен од ABS и PP материјали, мазна внатрешна цевка, лесен за чистење и перење, машина за миење садови не се препорачува. 【Практични】Силикони се справи со дизајн, се чува чист каде и да одите.Надворешниот цилиндар и внатрешниот цилиндар се донесе snap-за дизајн, кој е лесно да се отстрани ѓубрето торба или да се мие со вода. 【Стилски & Компактен】Оваа суета отпад може да е совршен контејнер да ја фрли далеку памук топки, памук брисеви, шминка сунѓери, убавина applicators, лицето ткива и памук круга за уредни и чисти бања vanities и шалтери. 【Совршена Големина】симпатична малку ѓубре може да е мал и не се многу на место на вашата работна маса или контра и уште има доста пристоен износ на отпад. 【Повеќенаменски】Погоден за инфомација и возила, кафе маси, облекување маси, ноќни маси, итн.Тоа може, исто така, продавница за козметика и toiletries да се задржи вашата tabletop уредни.Спецификација : Боја : Како што е прикажано на сликата Материјал : ABS+PP Пластични Димензија : 5.4"*5.4"*6.6", L*W*H Капацитет : 0.4 Gal Пакет : 1 x корпата за Ѓубре 3 x Ролни на Ѓубре Кеси Важни Потсетници : ѓубре може да доаѓа со тока во кеса, тоа мора да биде buckled во соодветните дупка, така што капакот може да бидат правилно затворени. - На капакот не е автоматски.Таа е отворена и затворена рачно. Потврди дека големината и капацитетот, се она што ви треба, пред да го купат.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Главните карактеристики

Избор на клиент