.

.

Проф. д-р Органски Враќање Ноќен Крем со Органски Екстракт од Роза, 1.7 fl мл

Проф. д-р Органски Враќање Ноќен Крем со Органски Екстракт од Роза, 1.7 fl мл

DEN 304.56

Пристапност
Во достапна форма

Проф. д-р Органски е направен со изберете органски и природно извори на состојки за да се открие поздрав изглед на кожата.Враќање ноќен крем со органски екстракт од роза остава кожата хидрирани, се дополнува и се напојуваат преку ноќ.Нашите производи се сите вегетаријанска, животински производи произведени без суровост и се инспирирани од природата со користење на најефективен и потентен биоактивни состојки.Д-р.Органски зема гордост во понудата на чисто козметички производи, без parabens, SLS, вештачки бои, phthalates, нафта, glycols, ДЕА, BHT, минерални масла и silicones.Карактеристики органски зголеми ото екстракт и јојоба семе на нафта.Хидрат и поддршка на кожата сјај, преку ноќ со нашите ултра-негување на лицето крем.Направени од бугарските органски розово масло, овој богат ноќен крем обновува и хидрира кожата, оставајќи во потрага мека и еластична.

Главните карактеристики

Избор на клиент