.

.

DIOLOCA Косата Пунџа Екстензии Неуредна Кадрава Коса Scrunchies Hairpieces Синтетички Крофна Updo Коса Парчиња за Жени, Девојки

DIOLOCA Косата Пунџа Екстензии Неуредна Кадрава Коса Scrunchies Hairpieces Синтетички Крофна Updo Коса Парчиња

DEN 136.32

Пристапност
Во достапна форма

【Лесен ЗА УПОТРЕБА】 : Неуредна Брановидна пунџа scrunchie синтетички влакна,Совршен за додавање на волумен и полнотата на пунџа или конска опашка,многу е удобен и лесен за користење, елегантна и убава. 【Прилагодлива Големина】 : Многу лесно да се вклопи со еластични влакна се врзуваат за повеќето луѓе.одговара најмногу пунџа и конска опашка, и лошиот да се откријат или да падне. 【Го промените Вашиот Изглед во Секунди】 : Погоден за различни прилики како што се матурска, свадба или оди на шопинг. 【Слатка Совети】 : Поради снимање светла боја разлики на различни монитори, може да постојат некои бојата разликата помеѓу сликата и вистинскиот производ. 【Пакетот Вклучува】 - Почитувани купувачи, овој пакет вклучува 1pcs Неуредна Пунџа коса екстензии.Околу тежина : 93 грама.Мега Големи Густа Кадрава Chignon Неуредна Пунџа Updo Клип Во Косата Екстензии Како Real Item Detailsof Косата Пунџа Подлога Кадрава Chignon Погоден за различни прилики како што се матурска, свадба, плажа, шопинг и др.Креирај свој фризури за еден неврзан, шик, домот или модерен изглед без никаков напор.Материјал : 100% премија synthetic Texture : Кадрава/Wavy Hair Големина : Како што е прикажано во figure Condition : Висок Квалитет,Слободни, New Color : Како што е прикажано во figure We имаат најдобри обезбедување на квалитет : изработка занает на тесни и фирма, не е лесно да падне.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 x Кадрава Пунџа Проширување.

Главните карактеристики

Избор на клиент