.

.

KESYOO 6pcs Божиќ Nutcracker Украси Дрвени Божиќ Војник Декоративни Фигурини Божиќ Виси Украс за Божиќ Дрво Дома Партија Табела Оркестарот (Боја 2)

KESYOO 6pcs Божиќ Nutcracker Украси Дрвени Божиќ Војник Декоративни Фигурини Божиќ Виси Украс за Божиќ Дрво

DEN 203.76

Пристапност
Во достапна форма

божиќ кукли фигурите : орев војник кукла е погодна за сцена украс на дневната соба, бар, кафуле, и така натаму.дрво nutcracker украс : Тоа е многу погодна како подарок за семејство, пријатели, колеги и други добри партнери.nutcracker дрво украси : Вашиот елката ќе има нов изглед.исто така, ќе имаат добро расположение, и тоа е, исто така реквизит за вашата слика.божиќ nutcracker оркестарот : Прекрасен изглед и светли бои, погоден за празнична атмосфера за Божиќ.Дизајнот е импресивен и убаво дизајнирана.божиќ дрво украси : Изработени од дрвен материјал, со висок квалитет и безбедна, ќе не е лесно да се пробие и издржливи.

Главните карактеристики

Избор на клиент