.

.

FYYFS Ретро Прилагодливи Бамбус Круг Биро Фах 20.8 Инчен Бамбус Компјутер Биро Круг Биро Лента (Дрво Жито)

FYYFS Ретро Прилагодливи Бамбус Круг Биро Фах 20.8 Инчен Бамбус Компјутер Биро Круг Биро Лента (Дрво Жито)

DEN 877.20

Пристапност
Во достапна форма

1. Изградена до последен100% природни бамбус, кој не само што не е еко-пријателски, но, исто така, како издржлив како цврсто дрво, специјално конструирана tabletop withstands тешки товари и ќе не носат надвор или да се деформира. 2. Мулти-цел Круг Биро21 x 13 инчи десктоп accommodates лап-топ компјутери совршено се вклопуваат за 15.6" и да се држи до 22lbs; не се работи само како лаптоп биро, но исто така и како ТВ вечера фах, служат биро за пациентите / деца, стои биро за канцеларијата на работниците, книга лента на читателите, пишување биро за деца, таблет држачот. 3. Погодност за Сите појадок маса има 4 аглеста позиции за различни гледање искуство; 7.87-11.81± инчен висина прилагодување спектар одговара на луѓе од различни височини; 2 метал брави се спречи нога тетеравење. 4. Удобен ДизајнНашите лаптоп табела со мали фиока за складирање на пенкало, белешка рампа или телефон.Покрај тоа, постои еден бар го спречува вашиот лаптоп од лизгање од десктоп. 5. Практичен и Faddish И ладење функција, убава издлабени десктоп дизајн за подобро топлина dissipating.Со естетски и практична функција.Концизен, но дарежлив, на оваа Ретро Двојно Цвеќиња Шема Прилагодливи Бамбус Круг Биро Фах ќе стане одличен украс за вашата спална соба или студентска соба!Благодарение на усвоените бамбус, ова FYYFS круг биро карактеристики одлична водоотпорен и анти-корозија перформанси.Тоа е прилагодлив биро дека можете да произволно да го менува висина и агол да ги исполни вашите барања.Кога не е во употреба, можете да превиткајте го да се зачува простор.Покрај тоа, таму е изградена-во фиока за практично складирање.Ајде; имаат обидете се тука!.

Главните карактеристики

Избор на клиент