.

.

SimpleHouseware Круг Terylene Памук Расклопна Перење Забавува Кошница, Сива

SimpleHouseware Круг Terylene Памук Расклопна Перење Забавува Кошница, Сива

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Самостојна тркалезна форма перење забавува со елегантен дизајн.Екстра голем капацитет 16"W x 22.5"Х. Drawstring затворање капак secludes од валкана облека и така го задржува вашата валканите алишта надвор од очите.Расклопна дизајн одлично за ученичките домови, кампување, патување и сл.Двете рачки и лесни материјали за да се направи се движат лесно.Simple Houseware Круг Terylene Памук Расклопна Перење Забавува Кошница, Во Сива Боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент