.

.

Радост Tuba Светот Смешно Божиќ Грди Џемпер T-Shirt

Радост Tuba Светот Смешно Божиќ Грди Џемпер T-Shirt

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Одличен подарок или за себе!Совршен за родендени, Божиќ, Hanukkah, Денот на Таткото, на Мајката Ден, ЛГБТ Гордост Ден и секојдневниот подарок идеи!.Во потрага за забава и уникатно грда Божиќ кошула?Овој Божиќ кошула е совршен за вас.Оваа кошула е, исто така, го прави одличен подарок за вашите пријатели и семејството.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.

Главните карактеристики

Избор на клиент