.

.

Голем Капацитет Облека Складирање Торба Организатор Гардероба Складирање Кутија, Underbed Облека Складирање Корпа за Облека, Ќебиња и Чевли, Свитлива Underbed Перници, Ма?

Голем Капацитет Облека Складирање Торба Организатор Гардероба Складирање Кутија, Underbed Облека Складирање

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

♛【Заштедите Време и Простор】- На визуелизира мрежа за складирање кутија е погодно за вас да се земе облека, заштеда на време и простор, и во голема мера се подобри употребата стапка на гардероба простор.Задебелена Оксфорд ткаенина ивица, силна и не се деформирани, машина перат.

Главните карактеристики

Избор на клиент