.

.

FENXIXI Преносни Термички Bluetooth Печатач Мини Фото Слики Печатач за Мобилни Android и iOS Телефон 58mm Џеб Машина Принтери

FENXIXI Преносни Термички Bluetooth Печатач Мини Фото Слики Печатач за Мобилни Android и iOS Телефон 58mm Џеб

DEN 5577.60

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Го фати ВАШИОТ НАЈУБАВИТЕ МОМЕНТИ-ја Доживее радоста на сеќавајќи се вашите најдобри спомени со печатење нив директно од вашиот телефон!.СЕКОГАШ СЕ ОРГАНИЗИРАНИ - Останете во контрола на работа и да ги испечатите вашите белешки за да ги организирате вашите задачи или етикетата на нешто што сакате.ПРЕНОСНИ - Корисна за патување!Бидејќи печатач е напојува батерија, не ви треба кабелот за напојување и може да се земе PINTURA со вас во секое време, насекаде.НЕМА МАСТИЛО е ПОТРЕБНО - за да Печатите фотографии веднаш било каде.Се должи на топлина технологија, нема мастило се користи и нема непотребни трошоци.ПОВРЗЕТЕ СО BLUETOOTH - Поврзете било кој паметен телефон брзо и лесно со PINTURA преку Bluetooth рок од неколку секунди.Поддржува Мрежата на Печатење : Wired/wireless Type : Dot-matrix Interface Тип : Bluetooth Max Paper Size : A0 Paper се Хранат Режим : manual Print Брзина : 20ppm Double-двострано Печатење : Novoltage : 110-240 V(士10%)за Апликација : Јавни Usagelnternal Меморија : None Dot Матрица Печатач Тип : ГМ ролни dot matrix printer Use : Фото Printer Black Брзината на Печатење : 0weight : 1.5 kg Max.Резолуција : 360dpi Color Брзината на Печатење : 0 Consumable Тип : Термички Paper Model Број : Bluetooth Printer Package Вклучуваат:1×Термички Преносни Bluetooth Printer1×USB Line1×Прирачник.

Главните карактеристики

Избор на клиент