.

.

Меморија Памук Бебе Игра Мат со Перница Не се Лизга Деца Gams Индексирање Мат Расадник Килим Децата Соба Декорација

Меморија Памук Бебе Игра Мат со Перница Не се Лизга Деца Gams Индексирање Мат Расадник Килим Децата Соба Декорација

DEN 1199.76

Пристапност
Во достапна форма

Совршено се вклопуваат : тепих мерки 45 x 35inches, перница мерки 15 x 9 инчи.Бавен раст : меморија сунѓерот се користи во средината, која не ќе биде трајно деформирани по повторна употреба.Не ќе се движат:долниот слој ги користи не се лизга ткаенина, кога се репродуцира на тепих, тепих нема да се движат поради бебето движење, за да се заштити бебето безбедност.Супер Мек Тепих : Направен од здрави microfibers, оваа симпатична децата тепих е удобно и кожа-friendly за сите деца и доенчиња.Постојат пет бои, секоја со различен модел.Разни функции : може да се користи како игра мат, спиење мат, деца на тепих, бебе да ползи мат, бебето се игра мат, итн.Или поттикнување на бебе да ползи, се тркалаат, седат, да научат да одат, и обезбедува меко слетување.

Главните карактеристики

Избор на клиент