.

.

Тетоважа Мастило Чаша Носителот, 21 Дупки Челик Тетоважа Пигмент Капа Рек Сад Носителот Стојат, Пигмент Првенство Капа Сад Носителот Застане за Тетоважа Шминка Тет?

Тетоважа Мастило Чаша Носителот, 21 Дупки Челик Тетоважа Пигмент Капа Рек Сад Носителот Стојат, Пигмент Првенство

DEN 179.76

Пристапност
Во достапна форма

【Материјал】Оваа тетоважа мастило купот на држачот е изработен од супериорен пластичен материјал, кој е многу издржлив и може да се одржи тетоважа мастило или боја шише капи. 【Дизајн】Мастило капа стојат има посебен дизајн и прекрасен изглед, што го прави лесен.Лесно да се чисти и нема да рѓа на сите.обезбедување на погодност за вас и направете ја вашата тетоважа работат повеќе лесно. 【Функција】тетоважата пигмент мастило чаша носителот на мирување е многу погоден за ставање шминка бои или тетоважа мастило, и тетоважа мастило нема да overflow.Тоа е неопходна и многу корисна алатка во тетоважа или шминка.Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба. 【Апликација】Оваа тетоважа пигмент мастило чаша носителот застане е погодна за тело, тетоважи, веѓа тетоважи и усна кревање на работа, и може да се користи и како вашата боја четка сушење држачот.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : специјален дизајн и изглед се направи тоа, да стане еден убав натпревар за домашна декорација.Тоа е погодно да се одржи тетоважа мастило и спречување на пигмент се истури од за тетоважа уметници.На уникатен материјал направи тоа мие и трајни производи за чистење.Функција : 1. Може да содржи 21pcs тетоважа мастило капа, со 6 големи дупки, 7 средината дупки и 8 мали дупки. 2. Трапезоидна решетката е стабилна и за добро сместување и подобра класификација. 3. Држачот е силна и стабилна, ефикасно да се спречи случајно претекување на тетоважа мастило. 4. Мора да се има додаток за нови почетници или професионална тетоважа уметници. 5. Изработен од квалитетни нерѓосувачки челик материјал, издржлив и здрав, има долг животен пат.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Тетоважа Мастило Чаша Носителот Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Големина : Прибл.13x6cm/5.1x2.4in Функција : Држете го Пигмент Првенство Пакет Листа : 1 x Тетоважа Мастило Купот на Решетката.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Tattoo Ink Cup Holder
Material:
Stainless Steel
Size:
Approx.13x6cm/5.1x2.4in
Function:
Hold Pigment Cup
Package List:
1 x Tattoo Ink Cup Rack :
Избор на клиент