.

.

OSALADI 10Pcs Лажни Fingertip Помине Уметност Прст Опфаќа Нокти Прст Заштита Прст Замена за Помине Уметност Опрема

OSALADI 10Pcs Лажни Fingertip Помине Уметност Прст Опфаќа Нокти Прст Заштита Прст Замена за Помине Уметност

DEN 782.40

Пристапност
Во достапна форма

Лесен за употреба, може да ви помогне да ги задржи вашите нокти чисти кога го користите лак, погоден за домашна и професионална употреба.Совршено лесна за употреба алатка за свежо изшкуркан ноктите од добивање валкани.Може да се стави во вашиот козметички торба во секое време, насекаде.Можете да нокти во секое време.Избегнувајте гребење лак, исто така, и лак од лепење на облека, коса, или други објекти.Не се лизга површина текстура, направени на безбедна и високо - квалитетни материјали, погоден за повеќето ноктите, и ќе не боли прсти.Опис Овие лажни прсти се специјално дизајнирани за на доградба на акрилни, помине уметност дизајн итн.некој додаток за нокти обука.Ноктите се природно криви, и најдобро да се заврши и да се заштити слој corneum со вашите прсти кога проширување и дизајнирање на нокти.Карактеристики - Боја : fleshcolor.- Материјал : ABS.- Големина на : 1. 18 X0. 58 X0. 28inch.Пакет се Вклучени 10 x Прст Покрива.

Главните карактеристики

Избор на клиент