.

.

guohanfsh Живописни Прекрасна Куче Куче Кадифен Квичат Мека домашно Милениче Мачка Џвакање сладолед Конус Play Sound Играчки

guohanfsh Живописни Прекрасна Куче Куче Кадифен Квичат Мека домашно Милениче Мачка Џвакање сладолед Конус Play

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Изработени од не-токсични кадифен материјал, безбедно за вашите миленици да се џвака и да игра.Писклив кадифен куче играчки е најдобар избор за да им помогне на кучиња трошат вишокот на енергија, и да се борат досада.Им помогне на кучиња ослободување од вознемиреност и подобрување на чувство со семејството.Совршен подарок погодна за вас, возљубени милениче.Таписерии изработка гарантира квалитетот на производот.Спецификации : ги Задоволи вашето куче е природен нагон да се џвака и да им помогне на своите заби и непца да расте здрава.Точка Име : сладолед Играчка Материјал : Кадифен Количина : 1 Компјутер Карактеристики : Прекрасен сладолед, Квичат, Пет Џвакање Играчка сладолед Должина : 13cm/5.12" (Прибл.) Јаже Должина : 10см/3.94" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет се Вклучени : 1 x сладолед Играчка.

Главните карактеристики

Избор на клиент