.

.

Пролет Решение, 0.75-Инчен Тешки Душек Поддршка Дрвени Bunkie Одбор / Slats, Целосна, Беж

Пролет Решение, 0.75-Инчен Тешки Душек Поддршка Дрвени Bunkie Одбор / Slats, Целосна, Беж

DEN 1386.48

Пристапност
Во достапна форма

Ве МОЛИМЕ МЕРКА ПРЕД да НАРАЧАТЕ : Овие slats одговара стандардна Големина кревет.Ве молиме мерка за да бидете сигурни дека ова ќе одговара на ширината на вашиот кревет.ЦЕНТАР за ПОДДРШКА : Slats Потребни Центар за Поддршка за Целосна, Комплетна XL, Кралицата, Кралот И Кал.Кралот Големина.SLATS Е СИЛНА : доволно да се користи директно на кревет рамка.Ја ЕЛИМИНИРА ПОТРЕБАТА ЗА ПОВРЗАНИ ИЗВОРИ : креветот slats се поврзани за лесна инсталација.ОДЛИЧНА ЗАМЕНА : за скршени или оштетени кревет slats.НЕМА СОБРАНИЕ е ПОТРЕБНО : само да се отстрани од Пакување и да се стави во место/ идеален за платформа кревети, кревет кревети, и daybeds.ОБЈЕКТОТ СОДРЖИ : 1) Дрво Slats Само(Кревет Рамка Не се Вклучени).

Главните карактеристики

Избор на клиент