.

.

Без ракави Блузи, за Жени 2022 Трендовски Вратоврска Боја Летниот Тен Врвот V Вратот Лабава Одговара на Повик Т Кошули Плус Големина

Без ракави Блузи, за Жени 2022 Трендовски Вратоврска Боја Летниот Тен Врвот V Вратот Лабава Одговара на Повик

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Пар со : Лесно да се одговараат со фармерки, лето Шорцеви, тексас шорцеви, arious здолништа, leggings, панталони, секојдневен живот стил.Големина Совети : s големината не е на нашата страна, ве молиме проверете ја големината детали во производот фото дел или опис.направи да изгледа многу кул и симпатична.Кратко Sleeve Тренингот Блузи, За Жени Материјал : 60% полиестер+35% rayon+5% spandex; висок квалитет водат ткаенина, удобно, дише и лесни, еластичен материјал.Кратко Sleeve Тренингот Блузи, За Жени Повод : Ова се жените кошула е погодна за кампување, одмор, спорт, работа, на одмор, на плажа, на мајка ден, денот на вљубените, партија, клуб, ноќен живот, назад на училиште, денот на независноста, одмор, улица, отворен, датум, месец и други прилики.Ако примите производ/големина грешка или разлика/проект порака за грешка, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви обезбеди со комплетно решение.flowy блузи, за жени плус големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент