.

.

Маска за Складирање Кутија Преносни Маска за Складирање Торба -Рециклираат Складирање Кутија / Прашина Маска за Складирање Кутија Маска Боја Маглина 4.3x7.5x0.7

Маска за Складирање Кутија Преносни Маска за Складирање Торба -Рециклираат Складирање Кутија / Прашина Маска

DEN 1682.40

Пристапност
Во достапна форма

[Уникатни подароци] Тие можат да бидат дадени како подароци за семејството, пријатели, соученици и колеги. "[Материјал Опис] PP [Производ перформанси] Материјал : материјал е направен од здрава PP материјал, кој е побезбедно и многу повеќе увери да го користите.Во овие случаи, вашите маска ќе биде безбедно и лесно може да го замени.Се применуваат за : преносни маска за складирање торба-маска кутија, погоден за шопинг, да оди на работа, одењето на работа, учениците на училиште сезона, чување маски дома, и зачувување на маски за време на оброци.Зошто ви треба : Преносни маска за складирање торба Нашата маска кутија може совршено да се заштити вашиот расположливиот маска од прашина и средно загадување, кој е безбеден и хигиенски.Наменска за вашата маска, лесен и удобен. [Перење инструкции] се препорачува да се избрише и се чисти редовно.Има доволно простор да се одржи вашата маска, која е многу погодна за лични, семејни, и користење.Тоа е многу лесно да се носат во една рачна ташна, џеб или ташна, и можете да ги однесе каде што сакате.Водоотпорен и dustproof, да обезбеди подобра заштита и чување. [Предности] Идеален за одржување на маска чисти, маската складирање перниче е многу погодна за ефикасно заштита на чување маска, и може да се користи многу пати. [Заштита и чување] преносни маска кутија може ефикасно да се спречи секундарната загадување на расположливиот маски.Маска за складирање перниче е многу погодна за ефикасна заштита и чување на маски и може да се користи многу пати.

Главните карактеристики

Избор на клиент