.

.

Eiko EHR Т-4 R7s База Халоген Крушка, 120V/400W

Eiko EHR Т-4 R7s База Халоген Крушка, 120V/400W

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Овие светилки функција високи перформанси волфрам filaments кои произведуваат посветла, бела светлина.Eiko бренд светилки за голема претстава.Sttv светилки.Eiko линија на оригинална опрема светла беа дизајнирани со цел да ги исполнуваат или надминуваат ефикасноста на вашето возило е оригинална светилка.Произведени со строго стандарди, тие поседуваат врвен квалитет компоненти и се гарантирано да се изврши како оригиналот.Нашите халоген светилки, исто така, карактеристика високи перформанси волфрам filaments кои произведуваат посветла, бела светлина.Зошто е тоа важно повеќе светлина на патот ви дава повеќе време да се подготви, да се реагира, или да се избегне пречки во целост.Дополнително, секоја светилка е квалитетот тестирани пред да го напушти фабриката.Не заборавајте, светилки НАМАЛЕНА со текот на времето, па осигурајте се да го замени и предните светла за најдобри перформанси.

Главните карактеристики

Избор на клиент