.

.

Мали корпата за Ѓубре со Капак Апстракт Лесна Patter Гранџ Спорт Текстил Облека со Дрво Нозе Wastebasket Едноставни Човечки Круг Ѓубре за Отпадоци за Кујна, Бања, 1.8 Литри - 7L

Мали корпата за Ѓубре со Капак Апстракт Лесна Patter Гранџ Спорт Текстил Облека со Дрво Нозе Wastebasket Едноставни

DEN 1956.00

Пристапност
Во достапна форма

【Удобен Дизајн】 8.На кружна форма е совршена големина за под шалтери, под тоне и други мали простори, се вклопува во области како што ходници, агли и помеѓу мебел, итн. - Убави модел на површината на мали ѓубре може да го прави тоа не како корпата за ѓубре, но одликување, кое што одговара на вашата соба. - Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето. 【Магија капак дизајн】 Само еден прст е потребно за лесно отворање и затворање на капакот, кои совршено ги крие вашиот ѓубре торба и на вашата приватност. 【Убаво декорација】 Со својот уникатен дизајн, нашиот ѓубре лименки со капаци се направи за совршен едноставен подарок идеја за housewarming или годишнина.Со толку многу модел на располагање, ќе сакате еден во секоја соба од вашиот дом!На издржлив материјал е лесно да се чисти. - Поттикнување правилно отстранување на отпадот додека се лесно додавање убав селски или модерен шарм во вашиот дом. - Вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од сликата, поради разликата во следи модел или снимање светлината. Можат да може да се одржи до 7 Литар/1.Место во кујна, бања, Спална соба, перење соба, канцеларија, или каде што сакате.На зголемената дизајн е полесно да се чисти, а тоа е чиста и хигиенски, и тоа не е лесно да се акумулира ѓубре.Нашата мисија е да се направи работа полесно. 【Лесен за употреба】 На цилиндрични дизајн го прави ѓубре може да има без мртви агли и лесно се чистат.Тоа може да се користи како украс за да одговараат на вашиот простор.Капакот може да се спречи ширењето на ѓубре мирис и да се спречи вашиот непослушен миленици од излегува ѓубре во ѓубре може.Ако има нешто во врска со овие мали корпата за ѓубре стил кој не е на исто ниво со вашите очекувања, ве молиме да допрат до нас, па ние може да се направи нешто подобро. - Корпата за ѓубре со капак е добро запечатен. - Поради разликата помеѓу прирачник за мерење или мерење алатки, ве молиме да дозволи отстапување во рок од 1-3cm. - Поради прирачник за мерење и инструмент разлики, може да биде грешка на 1~3cm, ве молиме да се разбере. Големина совршено за помали простори, овие кружни отпад од лименки се вклопуваат во бања шкафове, неискористениот аглите или во близина на тоалет.

Главните карактеристики

Избор на клиент