.

.

ТВ Контролер - Проектор Ѕид Стапка Прилагодлива Ѕид Проектор Виси Заградата Проектор се Качи на Таванот Рек Цилиндар 100-200cm

ТВ Контролер - Проектор Ѕид Стапка Прилагодлива Ѕид Проектор Виси Заградата Проектор се Качи на Таванот Рек

DEN 551.76

Пристапност
Во достапна форма

Мулти-насочен прилагодување, може да имајќи 3 кг.Телескопски дизајн : Слободен висина прилагодување, лесен за инсталација и лесен прилагодување.Алуминиум материјал : површината се третира со анти-оксидација технологија, и на изглед е мазна и убава.Поддршка 360 степени хоризонтална ротација : 90 степени нагоре и надолу на вредноста, ги заостри анти-жица прилагодување на фиксен вентил за да се поправат агол.За одредување на внатрешната род : Кога тоа е неопходно за да продолжите, се повлече внатрешниот род, ротирање на телескопски фиксна вентил насока на стрелките на часовникот, и прицврстете ја.

Главните карактеристики

Избор на клиент