.

.

[2 ПАРЧИЊА Пак] HRH италијански Тастатура Налепници,PC Тастатура Налепници Бела Позадина со Црни Букви за Компјутер

[2 ПАРЧИЊА Пак] HRH италијански Тастатура Налепници,PC Тастатура Налепници Бела Позадина со Црни Букви за Компјутер

DEN 95.76

Пристапност
Во достапна форма

1) КОМПАТИБИЛНОСТ : Висок квалитет на тастатурата налепници шпански кои се специјално дизајнирани за било компјутери, десктоп компјутери, тастатури. 2)ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ И ОТСТРАНЕТЕ : Едноставен за користење, се вклопуваат добро со вашата тастатура, можете лесно може да се конвертира вашата тастатура копчиња на друг јазик и без лепак лево кога ќе ги отстраните. 3)ОБНОВУВАЊЕ НА ИСЛУЖЕНИ ТАСТАТУРА : Тоа е одличен начин да се ажурира вашата тастатура ислужени писмо копчињата со различни свежо нов изглед. 4)ДОПОЛНИТЕЛНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Оваа налепница тастатурата се добро прилагодени за различни јазик за комуникација, едукација или јазик самостојно учење. 5)Еден пакет содржи 2 парчиња налепници за вашата резерви резерва.Други производители користат евтини блескавите материјали.Ние не.Нашите мет тастатура налепници врз основа на транспарентни и црна позадина целосно да се елиминира сјајот и заматување.Со специјален слој ќе видите не се носат за години.

Главните карактеристики

Избор на клиент