.

.

WOWOW Месинг Тенџере Додатен Тапа Кујнски Мијалник Тенџере Додатен Чешми Ѕид Виткање Тапа Растеглив Двојно Заеднички Замав Рака Славина (Бранеа Никел)

WOWOW Месинг Тенџере Додатен Тапа Кујнски Мијалник Тенџере Додатен Чешми Ѕид Виткање Тапа Растеглив Двојно Заеднички

DEN 2303.76

Пристапност
Во достапна форма

Модерен Дизајн : Една дупка ѕид тенџере додатен тапа, двојно заедничкиот проект со замав на раката и 2 на менувачот, лесно да се користи и да се направи ефикасна готвење.Простор за заштеда на енергија и води кујната повеќе чисти и санитарни.Модерен дизајн може да одговара декорација лесно.Високо Квалитетен Материјал : Тенџере спојници, со цврсти месинг изградба, ' рѓа и да се спречи ерозија.На опремена капе-слободен месинг кертриџ е повеќе издржливи, обезбедува непречено вртење акција и го спречува капе.Lead-free Тенџере спојници : квалитет на Вода е загарантирана со уникатна техника за спречување на олово и скалирање, квалитетот славина е корист за здравјето начин на живот.НИ Стандарден Конектор : Месинг конектор(1/2" NPS да 1/2" NPT) може да ви послужи за долго време, не е лесно да се скрши.НАПОМЕНА : тенџере додатен славина е само за ладна вода употреба.Гаранција, Услуги на Клиентите : 5-годишна гаранција и навремена поддршка на корисниците им се нуди.Тоа е покриен од страна на 90-ден ограничен се врати.Ве молиме контактирајте со нас преку својата цел.

Главните карактеристики

Избор на клиент