.

.

Кристал на Светлина Пијат Микс, Розова Лимонада, На пат Пакети, 10 Count (Пакување од 12)

Кристал на Светлина Пијат Микс, Розова Лимонада, На пат Пакети, 10 Count (Пакување од 12)

DEN 441.60

Пристапност
Во достапна форма

Природна розова лимонада w/други природни вкусови. 5 калории по порција. 90% помалку калории од водечките пијалоци.Кошер.Без кофеин.Низок натриум.Глутен слободни.Кристал на Светлина Во движење врти водата треба во водата ќе ви се љубовта.Тоа што се преобразува обична вода со прекрасен овошни вкусови и интригантна чаеви.Секоја голтка е совршен начин за да го освежите, обнови и да ги задоволи својата жед за нешто друго.

Главните карактеристики

Избор на клиент