.

.

Двојно Редење Заптивка Комбинација, self-Locking Земјотрес Двострано Заб подлога, 3-36, на 304 Нерѓосувачки Челик/Јаглероден челик-304 Материјал М12

Двојно Редење Заптивка Комбинација, self-Locking Земјотрес Двострано Заб подлога, 3-36, на 304 Нерѓосувачки

DEN 263.04

Пристапност
Во достапна форма

Двојно оџакот авто-заклучување анти-ламинатни профил структура, Ши Момче двојно оџакот авто-заклучување ламинат заптивка.Двојно оџакот авто-заклучување за миење, со затворена ѕид со покрена контура во circumferential прстен турнеја во обемот на триење на површината.Кога се користи со гром орев, во прилог на површината за контакт на судрат и на гром орев, на контактиран од површината на контактиран од површината на гром орев, исто така, е во контакт со површината за контакт на гром орев.Стабилна триење контакт систем може да биде формирана, во голема мера се зголеми триење коефициент, и зголемување на стабилноста ефектот на анти-расклатување.Се користи за да се намали триењето, да се спречи протекување, изолација, да се спречи лабава или дисперзија притисок.Модел : DIN25201 Двојно Магацинот за Миење Combination Category : рамни pad Product Име : Двоен оџакот map Product материјал : јаглероден челик / 304 Standard : национална standard Surface третман : Dacro.

Главните карактеристики

Избор на клиент