.

.

SDENSHI Shadowless Осветлување Шатор Кутија Додаток за Полнење Дното Светилка Панел Подлога 10W 20cm

SDENSHI Shadowless Осветлување Шатор Кутија Додаток за Полнење Дното Светилка Панел Подлога 10W 20cm

DEN 1284.00

Пристапност
Во достапна форма

Практична фотографија додаток за таа позадина, softbox, шатор кутија, и така натаму. 10 W моќ, ултра-тенки, висока осветленост, без треперење, 20x20cm ефективен опсег.Погодна за накит, козметика, текстил, чевли, види, електроника и други производи.За да се намали сенка, да се наведат и edge. 10 W 20cm Студио LED Shadowless Дното Светлина.Опис : - 10 W 20cm Студио LED Shadowless Дното Светлина. - Да се намали сенка, да се наведат и edge. - Практична фотографија додаток за таа позадина, softbox, шатор кутија, и така натаму. - 10 W моќ, ултра-тенки, висока осветленост, без треперење, 20x20cm ефективен опсег. - Погоден за накит, козметика, текстил, чевли, види, електроника и други производи.Спецификација : - Материјал : Метал & Пластика - Моќ : 10 W - Lumens : 800 LM - Напон : 100-240 V - Излез : 5 V 2А - Температура на Бојата : 5500 K - Size : 225x225x10 mm/8.9x8.9x0.4 inch Package Вклучува : 1x Shadowless Светлина Панел Pad1x Микро USB-Кабел.

Главните карактеристики

Избор на клиент