.

.

CrabTek Велосипед Внатрешна Цевка 700X38C/35C/40C/43C со Rim Лента - Schrader Вентил A/V 48L 48MM - Pack 2

CrabTek Велосипед Внатрешна Цевка 700X38C/35C/40C/43C со Rim Лента - Schrader Вентил A/V 48L 48MM - Pack 2

DEN 551.76

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛЕМИНА НА ТРКАЛО : 700 X38/35/40/43 C.АМЕРИКАНСКАТА ВЕНТИЛ ДОЛЖИНА : 48mm.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : велосипед внатрешна цевка*2, rim лента*2, ве молиме бидете сигурни да се добие ленти испружени пред инсталацијата.ВИСОК КВАЛИТЕТ : цевки се изработени од силна butyl гума, па тоа ќе трае подолго од просекот велосипед внатрешна цевки.ГАРАНЦИЈА : ние сме среќни да се направи размена&се враќа во рок од 30 дена, ако сте задоволни со предмети.

Главните карактеристики

Избор на клиент