.

.

Мали корпата за Ѓубре со Капак Апстракт Лесна Букви Фудбал Графити Повтори Позадина за со Дрво Нозе Wastebasket Едноставни Човечки Круг Ѓубре за Отпадоци за Кујна, Бања,

Мали корпата за Ѓубре со Капак Апстракт Лесна Букви Фудбал Графити Повтори Позадина за со Дрво Нозе Wastebasket

DEN 1980.00

Пристапност
Во достапна форма

- Лесно & санитарна употребаефикасно крие ѓубре и го задржува кеса ѓубре во место.Нашата мисија е да се направи работа полесно. - Пред превозот, ние внимателно ќе ги провери секој производ да се обезбеди дека производот е здрава и пакувани внимателно да се осигура дека потрошувачите добиваат задоволително производи.9 Литри на ѓубре. Големина совршено за помали простори, овие кружни отпад од лименки се вклопуваат во бања шкафове, неискористениот аглите или во близина на тоалет. - Поради различни следи модели, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од сликата. 【Креативни дрвена нога заградата】 На висок квалитет на дрвени дизајн е повеќе интегриран во домот дизајн.【Удобен Дизајн】 8.Ние со нетрпение очекуваме да ви служи и ќе ви одговори во рок од 24 часа.На кружна форма е совршена големина за под шалтери, под тоне и други мали простори, се вклопува во области како што ходници, агли и помеѓу мебел, итн. 【Лесен за употреба】 На цилиндрични дизајн го прави ѓубре може да има без мртви агли и лесно се чистат. - Убави модел на површината на мали ѓубре може да го прави тоа не како корпата за ѓубре, но одликување, кое што одговара на вашата соба.Со толку многу модел на располагање, ќе сакате еден во секоја соба од вашиот дом!На издржлив материјал е лесно да се чисти. - Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето. - Поттикнување правилно отстранување на отпадот додека се лесно додавање убав селски или модерен шарм во вашиот дом. 【Убаво декорација】 Со својот уникатен дизајн, нашиот ѓубре лименки со капаци се направи за совршен едноставен подарок идеја за housewarming или годишнина.Тој е опремен со хуманизирано внатрешна рамка, и ѓубрето, торба е лесно да се поправи и да го замени. 【Магија капак дизајн】 Само еден прст е потребно за лесно отворање и затворање на капакот, кои совршено ги крие вашиот ѓубре торба и на вашата приватност.Место во кујна, бања, Спална соба, перење соба, канцеларија, или каде што сакате.

Главните карактеристики

Избор на клиент