.

.

MKOJU Преносни Етикета Произведувач на Печатач Термички Трансфер Печатач Прирачник за Сечење 180dpi BT Врска со СТАН на Повеќе Јазици (Боја : Бела)

MKOJU Преносни Етикета Произведувач на Печатач Термички Трансфер Печатач Прирачник за Сечење 180dpi BT Врска

DEN 8832.00

Пристапност
Во достапна форма

Поддршка BT врска со СТАН(Печатење Господар), во кој можете да designlabels лесно, со еден клик печатење,компатибилен со Android и i OS.Вграден-во 1500m Ah батерија,откако целосно наполнет може да се печати 158 метри етикета лента.High-definition печати ја главата, прецизна контрола на температурата, долг животен век.Bluetooth директна врска, закажани исклучување за да се заштеди енергија и да се грижите.Добра идеја да Организира, вид, продавница, и се организира во вашиот дом.Капацитетот на батеријата : 1500m Ah Product големина : 144*144*50mm Communication интерфејс : Bluetooth 4.0/Mico USBCutter : прирачник cutting Print тип : термички трансфер printing Consumable спецификации : 6mm, 9mm, 12mm Printing резолуција : 180dpi Built-во 1500m Ah батерија,откако целосно наполнет може да се печати 158 метри етикета лента.High-definition печати ја главата, прецизна контрола на температурата, долг животен век.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, бојата може да биде малку поинаков од слики, pls преземе вистински објект како стандард.

Главните карактеристики

Избор на клиент