.

.

Јамка за преносни Ротирате Машина за Шиење Професионални се Прилагоди на Премиум Sewingscissors DIY Алатка за Сечење со Рачка за Безбедност (Големина : 28mm)

Јамка за преносни Ротирате Машина за Шиење Професионални се Прилагоди на Премиум Sewingscissors DIY Алатка за

DEN 549.36

Пристапност
Во достапна форма

Користите дома, канцеларија, училиште, и така натаму.Идеален за сечење хартија, платно, кожа, пластика.Остар нож, удобно пластична рачка, левата рака, исто така може да го користите.Ротари Машина е опремена со безбедноста заклучување копче, ве молиме да го заклучите копчето (стави нож во) во државата не се користи со цел да се осигура безбедност.Specifications Blade Материјал : ротари крпа cutter Rotary Машина Боја : круг нож крпа cutter Blade Дијаметар : ткаенина ротари cuttersize : професионални се прилагоди на scissors Notes1.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент