.

.

Маска за Складирање Кутија Преносни Маска за Складирање Торба -Рециклираат Складирање Кутија / Прашина Маска за Складирање Кутија Маска Диносаурус Багер 4.3x7.5x0.7

Маска за Складирање Кутија Преносни Маска за Складирање Торба -Рециклираат Складирање Кутија / Прашина Маска

DEN 2356.80

Пристапност
Во достапна форма

[Применливи сценарија] Погоден за секојдневна складирање на расположливиот маски, три-димензионални маски, текстил, маски и други маски, и носат ги со вас без преземањето на просторот. [Погодно да се носат] мала тежина, лесно да се носат, да не заземаат премногу простор, можете да ги зачувувате расположливиот маски во секое време, стилски дизајн го прави вашите пријатели и семејство стојат надвор.Има доволно простор да се одржи вашата маска, која е многу погодна за лични, семејни, и користење.Кутија листата : кутија е супер светли и живописни бои.Тоа е многу лесно да се носат во една рачна ташна, џеб или ташна, и можете да ги однесе каде што сакате.Зошто ви треба : Преносни маска за складирање торба Нашата маска кутија може совршено да се заштити вашиот расположливиот маска од прашина и средно загадување, кој е безбеден и хигиенски. [Предности] Идеален за одржување на маска чисти, маската складирање перниче е многу погодна за ефикасно заштита на чување маска, и може да се користи многу пати.Во овие случаи, вашите маска ќе биде безбедно и лесно може да го замени.Маска за складирање кутија е мала маска за складирање папка, која е лесно да се носат и можат директно да се стави во џеб или ранец.Наменска за вашата маска, лесен и удобен. [Уникатни подароци] Тие можат да бидат дадени како подароци за семејството, пријатели, соученици и колеги.Тоа е многу лесно да се носат во една рачна ташна, џеб или ташна, и можете да ги однесе каде што сакате.Практичен и рафинирани.

Главните карактеристики

Избор на клиент