.

.

Sandvik Coromant CoroCut 2-Edge Карбид Профилирање Insert, H13A Одделение, Необложени, 2 Сечење на Рабови, N123F2-0318-RO, 0.0626 Агол Радиус, F Вметнете Седиште Големина (Пакување од 10)

Sandvik Coromant CoroCut 2-Edge Карбид Профилирање Insert, H13A Одделение, Необложени, 2 Сечење на Рабови, N123F2-0318-RO,

DEN 5527.20

Пристапност
Во достапна форма

Солидна карбид tools нуди долго алатка живот и побрзо сечење брзина од други супстрати, но се повеќе кршливи и мора да се користи со цврсти алатка за одржување на системите.Профилирање - Coro Намали, Внесува Coro Намали на 1-2 и 3 / Coro Намали На 1-2, Профилирање, Земјата Insert (внеси).Пакет Тежина : 0.121 фунти.Земја на Потекло : Шведска.

Главните карактеристики

Избор на клиент