.

.

5×3ft Среќен Свети Патрик Ден Позадина Среќа Ирски Shamrock Виножито Детелина Деца 1-ви Роденден Прослави Фотографијата во Позадина Златни Монети, Момчиња, Девојки Роден

5×3ft Среќен Свети Патрик Ден Позадина Среќа Ирски Shamrock Виножито Детелина Деца 1-ви Роденден Прослави Фотографијата

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

За да се избегне боја исчезнува, ве молиме имајте позадина во сенка. Позадина е не-рефлективен и издржливи, погоден за забава, одмор, свадба, роденден, новороденче, деца, студио, клуб, настан или насловна фотографија, декорација, фестивали, итн. [Употреба] : Висат позадина да стои со клипови, лента или ноктите позадина на ѕидот.[Специфични Детали] : 1 PC 5×3ft (ширина x висина), тенка винил, трајни, Висока резолуција на дигитален принт, не-токсични, допре безбедност. Користете пареа железо, пеглање од задната страна со ниска температура, повеќето набори може да биде намален на овој начин и не влијае на користењето. Позадина е направен од тенка винил кој не може да се мијат, но може да се избриша дамки со влажна крпа. Моделот е отпечатен во позадина, така што е не-рефлексија, всушност,.За Фотографија : 1.Тоа е не-токсични, децата, исто така може да го допре.Добредојдовте на Sweetlullaby !Опис на производот : Големина : 5×3ft(W×L) Пакет Забелешка : Позадина Стои, Клипови, Ленти или Светла Не Included Package Листа : 1×Винил Фотографија Позадина(виткање)За Материјал : Vinyl1.Пол џеб или клипови Не се Вклучени.Повод : Одлична позадина за различни страни, фестивали, празници и настани. [Топло совети] : 1.Ако ви треба персоналните изменуваат или имате било какви прашања, ние секогаш ќе биде таму за да ги задоволи вас. Не е водоотпорен. [Широка Примена] : позадина може да се користи како фото backdrops, ѕидни украси, торта табела банер, прослава, фото студио за фотографија и така натаму.Почитувани Купувачи : Вашето задоволство е најважно за мене.Тоа ќе биде популарни точка да се земе слики.Ви благодариме за вашата поддршка!Уживајте во вашата шопинг време.Ако брчките постои, можете да ги избалансираат брчките од страна на следниов начин. [Направи Партија Посебни] : Поради неговите свети.Посебна шема е око-фаќање, додавајќи атмосфера на радост во вашиот дом со други шарени украси.патрик тема, тоа може да биде нагласување на декорации за секоја страна - веднаш liven до вашата партија поставување!Тоа може да се рециклира која ги зачувува вашите пари.Снимањето ефект ќе биде подобро со фотографска опрема.Не допирајте го со вода. завиткување околу цилиндар цврсто, и да чекаат за една ноќ или за подолго да се отстрани браздата пред настанот.

Главните карактеристики

Избор на клиент