.

.

BULINGNA Новороденче е Цртан филм Животинско U-Облик Перница Млади Момчиња & Девојки Главата Вратот Заштита Перница за Креветчето Pram (Жолта Ананас, 25cm23cm5cm)

BULINGNA Новороденче е Цртан филм Животинско U-Облик Перница Млади Момчиња & Девојки Главата Вратот Заштита

DEN 801.60

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Оваа перница е направен на кадифен материјал и полнети со PP памучен материјал, кој е мека, дише и удобни за спиење, потење и ноќ да плаче, ќе се подобри.Главата Вратот Заштита : U-облик перница може да биде рамномерно распрскани притисок на бебето главата, ја штити бебето на вратот и форми совршен главата форма.Удобно да го Користите : Оваа перница совршено да се вклопи вашето бебе е главата, така на вашето бебе може да спие, удобно.Може да се користи во cot, лулка, колички и кревет и сл.Подарок : Цртан филм перница со печатени обрасци е сладок и привлечен, и двете мајки и бебиња ќе го сакам.Може да биде голем туш подарок за нова Мајка ми-да се биде или Татко-да-биде.Она што Ќе Добиете : ќе добиете U-облик перница, кој е лесно да се носат.Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Главните карактеристики

Избор на клиент