.

.

Жените Pullover Дуксери Блузи Секојдневен Копчето Надолу Долг Ракав Џеб Суичери

Жените Pullover Дуксери Блузи Секојдневен Копчето Надолу Долг Ракав Џеб Суичери

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

1.Моден женски блузи.V деколте, дизајн го прави повеќе атрактивни. 2.Материјал : Лето Блузи се направени од Полиестер, мала тежина, Високо квалитетни материјали, еластичен, мека. 3.Карактеристика : дизајн маици со долги ракави, пролет, есен т кошули за жените, печати tees блузи, куси ракави кошули, околу врат кошули. 4.V деколте, блузи, основните tee кошули е голема со фармерки, тексас панталони, ,здолништа, висока половината шорцеви или leggings. 5.Удобно & Лабава fit - На долг ракав т кошула е многу удобен за носење и да не се чувствуваат помал во пазуви.Добредојдовте на нашата продавница имаме многу нови стилови на fasion женска Облека.Ве молиме проверете ја Големината на Табелата во сликата не големина на табелата пред ставање на ред. (Ако немате идеја за големината на табелата pls изберете една или две големина големи од вообичаениот)Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи, имаме комплетна замена и да се врати policy Product информации : 1.Тоа е направен од високо квалитетни материјали, трајни доволно за вашата дневна wearing2.Стилски и моден дизајн се направи што повеќе attractive3.Удобно материјал, погоден за различни прилики.Пол : Women Material : Polyester Clothing Должина : Regular Pattern Тип : Solid Sleeve Стил : Regular Style : Fashion Collar : V neck Sleeve Должина : Full Package вклучуваат : 1 PC Грб Боја : A-кафеава | Големина : Мали Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент