.

.

Bingirl Јога Фитнес Еластична Бенд 9-Јамка за Обука на Рака Тензија Отпор Вежба за Истегнување Бенд за Спорт

Bingirl Јога Фитнес Еластична Бенд 9-Јамка за Обука на Рака Тензија Отпор Вежба за Истегнување Бенд за Спорт

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Да ви помогне да се поправи стегање, arched назад и свиткан ' рбет.Коригира вашиот танц поза, телото ја подобрува флексибилноста, и ви помага да ги совладаат промена на телесната тежина.Добро за координација и рамнотежа развој и издржливост обука.Исто така, возови вашите мускули ефикасно. 9 циклуси обезбедува доволно простор за нозе и можете да ја промените на отпор од страна на промена на циклусот ќе се повлече.Совршен за латински, гимнастика, тело тренингот, пилатес, јога, да се загрее, итн.Опис : Предмет тип : Еластична band Applicable : истегнување на Мускулите, вежба јога, фитнес тренинг, танцување и така on Color : Портокалова, сина, зелена, purple Size : 108cm во должина, 3.5 cm во width Features-Голема фитнес тренинг придружник-Мускулна подобрување на физичката активност флексибилност therapy Package вклучува : 1 * Јога еластична band Note : бои отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Главните карактеристики

Избор на клиент