.

.

Мини Камера Микроскоп, 8 LED Видео Микроскоп Зумирате/Одзумирате WIFI за Слики од екранот за Снимање

Мини Камера Микроскоп, 8 LED Видео Микроскоп Зумирате/Одзумирате WIFI за Слики од екранот за Снимање

DEN 465.60

Пристапност
Во достапна форма

Фокусна должина, опсег е од 10 до 40 мм, поддршка MP4 видео формат JPG слика формат.Зумирање и одзумирање копчиња овозможи 1.2/1.4/1.6/1.8/2.0 x зум на вашиот телефон.Поддршка мобилни телефони, таблети, компјутери, поддршка на Windows/за Android/ за i OS системи.Можете да го користите овој софтвер да се снима на микро свет, па дури и на дрво, можете исто така да го слики од екранот и да снимате видео клипови.Вграден‑во 8 светла LED светла, и 2 прилагодување на копчиња на дигитално микроскоп може да го промени фокусот и светлината.Функција : 1. Поддршка мобилни телефони, таблети, компјутери, поддршка на Windows/за Android/ за i OS системи.2. Вграден‑во 8 светла LED светла, и 2 прилагодување на копчиња на дигитално микроскоп може да го промени фокусот и светлината.3. Зумирање и одзумирање копчиња овозможи 1.2/1.4/1.6/1.8/2.0 x зум на вашиот телефон.4. Можете да го користите овој софтвер да се снима на микро свет, па дури и на дрво, можете исто така да го слики од екранот и да снимате видео клипови.5. должина опсег е од 10 до 40 мм, поддршка MP4 видео формат JPG слика формат.Како да го Користите : 1. LED осветлувањето на вредноста : Завртете го potentiometer за да ја прилагодите осветленоста на LED да се пополни светлина.Притиснете го копчето за долго време, за да и исклучување на машината.2. Фото/Видео копчето : Кога уредот работи, кликнете на ова копче за да направите фотографија и го снимите автоматски.Притиснете на ова копче, е во режим на снимање, отпуштете го копчето за да се задржи на снимање на државата, притиснете го за 2 секунди за да се ослободи и да излезе од снимањето на владата, и да го зачуваш видео снимено за време на овој период.Кога опремата е да работи, да се претвори ова тркала за да се прилагоди на фокусна должина.Спецификација : Предмет Тип : Дигитални Microscope Material : ABSBattery Модел : Литиум батерија 500m Ah (превезува со вградената батерија)Извор на Светлина : 8 PCS LED.

Главните карактеристики

Item Type:
 Digital Microscope
Material:
ABS
Battery Model:
Lithium battery 500mAh (shipped with built-in battery)
Light Source:
8PCS LED
Избор на клиент