.

.

Adaptall 8028-08 Серија 8028 Запечатени Ален Копче Приклучокот, Машки BSPP, Месинг

Adaptall 8028-08 Серија 8028 Запечатени Ален Копче Приклучокот, Машки BSPP, Месинг

DEN 393.84

Пристапност
Во достапна форма

Се продава во секоја од нив.Изработени од месинг.Британскиот тема тип.Земја на потекло : сад.Adaptall Серија 8028 Месинг запечатени Ален копче за приклучокот.Adaptall специјализира во имплементацијата на хидраулични адаптери и фитинзи, меѓу меѓународната ("metric") и American ("Кралскиот") нишка видови.Овие вклучуваат Британски (BSPP, & bspt), JIS, kobelco, komatsu, и метрички на меѓународниот страна, како и JIC, NPT, orfs, и SAE orb за Империал нишка видови.Индустрии служел вклучуваат градежништвото, рударството/агрегати, целулоза & хартија, земјоделство, производство, индустриски, морски, aerospace, воена, ОЕМ и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент